Titles you rated
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0
All About My WifeRated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 4.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.0
The Divine MoveRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 2.5
Begin AgainRated ★ 5.0
MadagascarRated ★ 3.0
Billy ElliotRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 4.5
The Parent TrapRated ★ 3.0
TwilightRated ★ 3.0
Wicker ParkRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 3.0
Dangerously ExcitedRated ★ 2.0
The MaskRated ★ 1.0- D-WarRated ★ 2.0
The WolverineRated ★ 2.0