Movies
Ratings
266
Little ForestRated ★ 4.0
DefaultRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 3.5
ExitRated ★ 4.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
Confidential AssignmentRated ★ 4.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
PompeiiRated ★ 2.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 2.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 1.0
La La LandRated ★ 4.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
SingRated ★ 5.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 4.0
The HolidayRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Lust, CautionRated ★ 4.0