Movies
Ratings
451
FrankensteinRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
DogtoothRated ★ 1.0
I Killed My MotherRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 4.0
AnoraRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 5.0
Groundhog DayRated ★ 4.5
Ex MachinaRated ★ 5.0
Troll FactoryRated ★ 3.5
Bicentennial ManRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
After YangRated ★ 5.0
WickedRated ★ 4.5
MoraRated ★ 3.5
Sound of MetalRated ★ 5.0
The HoldoversRated ★ 5.0
Past LivesRated ★ 5.0