Series
Ratings
165- Love in the Big CityRated ★ 4.0
Young Royals Season 2Rated ★ 4.0
Break Point Season 1 Part 1Rated ★ 3.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
Young Royals Season 1Rated ★ 3.5
Never Have I EverRated ★ 4.0
Never Have I EverRated ★ 4.0
Naomi OsakaRated ★ 4.0- Parks and RecreationRated ★ 3.5
Parks and RecreationRated ★ 3.5- Euphoria: Trouble Don't Last AlwaysRated ★ 5.0
- Euphoria: Fuck Anyone Who's Not a Sea BlobRated ★ 5.0
- EuphoriaRated ★ 4.0
EuphoriaRated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 5.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.0
Heartstopper Season 1Rated ★ 4.0
Work Later, Drink NowRated ★ 2.5
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 3.5
Political FeverRated ★ 5.0