Titles you rated
Evan AlmightyRated ★ 3.0- Fighter In The WindRated ★ 2.5
As OneRated ★ 3.5
My BrotherRated ★ 3.5
Public Enemy ReturnsRated ★ 3.5
HopeRated ★ 3.5
Stuart LittleRated ★ 3.0
Ip ManRated ★ 3.5
Total RecallRated ★ 3.5
Hide and SeekRated ★ 4.0
A MuseRated ★ 3.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.0
The HousemaidRated ★ 3.5
ClickRated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 0.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
BlindRated ★ 3.0
JumanjiRated ★ 4.0
HarmonyRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0