Titles you rated
Village Survival, the EightRated ★ 4.0
Partners for JusticeRated ★ 3.5
Extraordinary YouRated ★ 3.5
Village Survival, the EightRated ★ 4.5
Partners for JusticeRated ★ 3.0
Dr. Romantic Season 2Rated ★ 4.0- 5minstealer: High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 5.0
Temptation of WifeRated ★ 3.5
Twinkle TwinkleRated ★ 3.5
The King 2 HeartsRated ★ 5.0
Let's EatRated ★ 4.5
Tale of ArangRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Empress KiRated ★ 4.0
Big ThingRated ★ 4.5- Invisible ManRated ★ 5.0
- Yeonu's SummerRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.5
Seoyoung, My DaughterRated ★ 5.0