Titles you rated
The Devil's GameRated ★ 3.5
Crows Zero IIRated ★ 3.5
Bruce AlmightyRated ★ 3.0
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 3.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.5
The AttorneyRated ★ 5.0
Step UpRated ★ 4.0
Hi! Dharma!Rated ★ 2.5
FriendRated ★ 4.5
Memories of MurderRated ★ 4.5
Shallow HalRated ★ 3.5
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
Suspect XRated ★ 3.5
ConstantineRated ★ 4.0
Blade: TrinityRated ★ 3.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
The TuxedoRated ★ 2.5
X-MenRated ★ 3.0