Titles you rated
World War ZRated ★ 3.0
HopeRated ★ 3.0
No MercyRated ★ 3.5
PunchRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 3.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
Confession of MurderRated ★ 3.0
12 Years a SlaveRated ★ 2.5
Voice of a MurdererRated ★ 3.0
Man in LoveRated ★ 4.0
EnchantedRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 2.0
Blades of BloodRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 3.5
DisturbiaRated ★ 4.0
EpitaphRated ★ 3.5
Hide and SeekRated ★ 2.5
ChawRated ★ 3.5
The IllusionistRated ★ 4.5
Volcano HighRated ★ 0.5