Movies
Ratings
312
A Rainy Day in New YorkRated ★ 2.5
Ford v FerrariRated ★ 4.5
Before SunsetRated ★ 4.5
Crazy RomanceRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 5.0
JudyRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 4.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.5
1917Rated ★ 4.5
Inside meRated ★ 2.0
Good Will HuntingRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.5
Before MidnightRated ★ 3.5
Before SunriseRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 3.5