Titles you rated
The GentlemenRated ★ 3.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 3.5
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5
The ConjuringRated ★ 3.0
NightcrawlerRated ★ 4.0
The FortressRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 4.0
The Usual SuspectsRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 2.5
ContagionRated ★ 3.5
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 3.0
TunnelRated ★ 2.5
Zero Dark ThirtyRated ★ 3.5
Blade Runner 2049Rated ★ 4.0
Lone SurvivorRated ★ 2.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 3.0