Movies
Ratings
32
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Toy Story 2Rated ★ 5.0
PompeiiRated ★ 1.0
Toy StoryRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 2.0
TakenRated ★ 5.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Crows Zero IIRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 3.5
Star Trek: Into DarknessRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
PenelopeRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.0