Titles you rated
TwilightRated ★ 5.0
Maundy ThursdayRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 3.5
Iron Man 2Rated ★ 5.0
300Rated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 5.0
GladiatorRated ★ 5.0
The Matrix ReloadedRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 4.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 4.0