Titles you rated
Iron ManRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 5.0
Paranormal ActivityRated ★ 2.0
Star TrekRated ★ 3.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 5.0