Series
Ratings
207
86Rated ★ 3.5
Good DoctorRated ★ 1.5- Fullmetal AlchemistRated ★ 4.0
86Rated ★ 3.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 2.5
KarmaRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
Attack on Titan OADRated ★ 4.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0
Bungo Stray Dogs Season 1Rated ★ 3.5
Scum's WishRated ★ 4.0
Zom 100: Bucket List of the DeadRated ★ 2.0
Mushoku Tensei Ⅱ : Jobless ReincarnationRated ★ 3.5
One PieceRated ★ 5.0
Nevertheless,Rated ★ 2.0
Dr. StoneRated ★ 3.5