Movies
Ratings
32
FluRated ★ 4.0
The Grand HeistRated ★ 4.5
The Yellow SeaRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 3.0
High School MusicalRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
Fists of LegendRated ★ 4.5
May 18Rated ★ 4.5
World War ZRated ★ 4.0
HarmonyRated ★ 5.0
50 First DatesRated ★ 4.5
The ThievesRated ★ 4.5
A Company ManRated ★ 4.5
SilencedRated ★ 4.5
The Great GatsbyRated ★ 3.5
28 Weeks LaterRated ★ 4.0
Summer WarsRated ★ 3.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.0