Series
Ratings
41
Familiar WifeRated ★ 5.0
Pegasus MarketRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 5.0
JumongRated ★ 4.0
Cinderella ManRated ★ 4.0
Big ManRated ★ 4.5
The Joseon GunmanRated ★ 4.5
A New LeafRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
Tomorrow's CantabileRated ★ 4.0
Plus Nine BoysRated ★ 5.0
Ballad of Seo-dongRated ★ 4.5
Cunning Single LadyRated ★ 4.5- Emperor of the SeaRated ★ 4.0
Thousand Years of LoveRated ★ 4.0
Dear HeavenRated ★ 3.5
My Fair LadyRated ★ 3.5- You Are My DestinyRated ★ 3.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
Secret LoveRated ★ 5.0