Series
Ratings
64
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Hotel Del LunaRated ★ 4.0
My NameRated ★ 4.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
Beyond EvilRated ★ 5.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5
Prison PlaybookRated ★ 4.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5
Tomorrow with YouRated ★ 5.0- Unanswered questionsRated ★ 5.0
Money's WarfareRated ★ 4.5
Jealousy IncarnateRated ★ 4.5
The World of the MarriedRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
Flower of EvilRated ★ 5.0