Movies
Ratings
58
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
A Frozen FlowerRated ★ 3.0
TraffickersRated ★ 3.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 3.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
Cold EyesRated ★ 3.0
Stuart LittleRated ★ 3.5
71: Into the FireRated ★ 4.0
HarmonyRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
Maundy ThursdayRated ★ 4.0
R-PointRated ★ 2.0
MementoRated ★ 3.5
Home AloneRated ★ 3.0
ConstantineRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 3.0
White ChicksRated ★ 3.5
Love ActuallyRated ★ 3.5