Titles you rated
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Ted 2Rated ★ 2.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.0
Fifty Shades FreedRated ★ 1.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.5
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Swing KidsRated ★ 2.0
On Your Wedding DayRated ★ 2.5
Pokemon Detective PikachuRated ★ 3.0
TunnelRated ★ 2.5
PocahontasRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 3.0
Crazy Rich AsiansRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0