Movies
Ratings
131
My Wife Got MarriedRated ★ 2.5
King and the ClownRated ★ 4.0
My Boss, My HeroRated ★ 3.5
The Last of the MohicansRated ★ 4.0
Crimson TideRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.5
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 1.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 3.5
The ChaserRated ★ 3.5
Man in LoveRated ★ 3.0
Legends of the FallRated ★ 4.0- Sex Is Zero 2Rated ★ 3.5
If the Sun Rises in the WestRated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 2.0
Closer to HeavenRated ★ 3.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
Chungking ExpressRated ★ 4.5
The President's BarberRated ★ 3.0
The UnjustRated ★ 3.0
Secret SunshineRated ★ 3.0