Series
Ratings
13
Hotel Del LunaRated ★ 3.5
18 AgainRated ★ 4.0
Voice season1Rated ★ 3.5
Prison PlaybookRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 2.5
Voice Season 2: Generation of DisgustRated ★ 3.5
Voice: City of AccomplicesRated ★ 3.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 1.5
Youth of MayRated ★ 5.0
Move to HeavenRated ★ 4.0
Beyond EvilRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 2.5