Movies
Ratings
628
Hardcore HenryRated ★ 4.0
Gods of EgyptRated ★ 4.0- The MasterRated ★ 2.5
Who Am IRated ★ 4.0
Dirty GrandpaRated ★ 5.0
The Butterfly EffectRated ★ 3.5
21Rated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 4.5
The WailingRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 5.0
Minority ReportRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 1.0
Terminator GenisysRated ★ 4.0