Series
Ratings
14
Princess HoursRated ★ 3.0
A Love So BeautifulRated ★ 3.5
Hello, FranceskaRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 1.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.0
Couple or TroubleRated ★ 3.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
Criminal MindsRated ★ 4.0- SilkRated ★ 3.0
- Doctor-X: Surgeon Michiko DaimonRated ★ 3.5
SilkRated ★ 4.5
Grey's AnatomyRated ★ 3.5
Desperate HousewivesRated ★ 3.5
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.5