Titles you rated
Chungking ExpressRated ★ 4.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 3.5- Ghost MessengerRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.5
[REC]Rated ★ 4.0
Haikyu!! The Movie: Ending and BeginningRated ★ 5.0
Resident EvilRated ★ 3.5
Saint Young MenRated ★ 3.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.0
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 3.0
The IslandRated ★ 4.0
More Than BlueRated ★ 2.0
Vanilla SkyRated ★ 4.0
RentRated ★ 3.5
Fantastic Mr. FoxRated ★ 4.0
The Danish GirlRated ★ 4.0
Laurence AnywaysRated ★ 4.0