Titles you rated
- A Dark RoomRated ★ 3.5
- 영원히 모를지도 모른다Rated ★ 3.0
Left-Handed GirlRated ★ 3.5- Hansel: Two School SkirtsRated ★ 3.0
- Woori's TomorrowRated ★ 2.5
The World of LoveRated ★ 4.0
AfireRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
karinjiRated ★ 3.0
Mirrors No. 3Rated ★ 3.5
Hair, Paper, Water...Rated ★ 3.5
It Was Just an AccidentRated ★ 4.5
MagellanRated ★ 2.5
GraceRated ★ 4.0
Father Mother Sister BrotherRated ★ 4.0- CartwheelRated ★ 3.5
- Planet SpoiliaRated ★ 3.5
The Curse of XRated ★ 2.5- A Brand New JourneyRated ★ 3.0
Sink & RiseRated ★ 3.0