Movies
Ratings
92
The Two PopesRated ★ 4.0
The IrishmanRated ★ 5.0
Midnight DinerRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Ender's GameRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
VenomRated ★ 2.5
Midnight in ParisRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 5.0
DetachmentRated ★ 3.5
AcceptedRated ★ 3.5
Ben-HurRated ★ 3.0
Born to Be BlueRated ★ 3.5
The PrestigeRated ★ 4.0
TrumboRated ★ 4.0
ChefRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5