Titles you rated
A Company ManRated ★ 2.5
Margin CallRated ★ 4.0
The EqualizerRated ★ 2.5
DetachmentRated ★ 3.5
EnemyRated ★ 3.0
MudRated ★ 4.0
MonstersRated ★ 3.5
Assault on Precinct 13Rated ★ 2.5
PietaRated ★ 4.0
One on OneRated ★ 3.0
ColombianaRated ★ 3.0
The ConcubineRated ★ 2.5
Scarlet InnocenceRated ★ 3.0
Panic RoomRated ★ 3.5
National SecurityRated ★ 4.0
Low LifeRated ★ 3.5
For the EmperorRated ★ 2.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 2.5
HindsightRated ★ 2.5- 2 DoorsRated ★ 4.0