Titles you rated
Because I Hate KoreaRated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 4.0
MelancholiaRated ★ 4.0
Miss BaekRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 5.0
A MuseRated ★ 2.5
The ReaderRated ★ 5.0
The LoverRated ★ 3.5
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 2.5
On Your Wedding DayRated ★ 3.0
Call Me by Your NameRated ★ 3.5
BurningRated ★ 3.5
Late AutumnRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
MidsommarRated ★ 3.0
Little WomenRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.5- Love ResetRated ★ 2.5