Titles you rated
Tokyo FamilyRated ★ 3.0
Hula GirlsRated ★ 3.0
Sex is No Laughing MatterRated ★ 4.5
To Catch a Virgin GhostRated ★ 3.0
DisturbiaRated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.5
HopeRated ★ 3.5
Late AutumnRated ★ 3.5
HulkRated ★ 4.0
Home Alone 3Rated ★ 3.5
The ConjuringRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
Ip ManRated ★ 3.5
Step Up 2: The StreetsRated ★ 3.0
Terminator SalvationRated ★ 3.0
The TerminatorRated ★ 2.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 2.5
Step UpRated ★ 3.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 3.5
SawRated ★ 3.0