Titles you rated
Barton FinkRated ★ 4.0
The Animal KingdomRated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Bring Her BackRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.5
28 Days LaterRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
The Big Bad Fox and Other TalesRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Alice in EarnestlandRated ★ 3.5
Beau Is AfraidRated ★ 2.0
HereditaryRated ★ 3.5
After EarthRated ★ 3.0
Blue ValentineRated ★ 3.5- Ghost TrainRated ★ 1.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 4.0