Titles you rated
Chainsaw ManRated ★ 3.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 4.0
Blue PeriodRated ★ 3.0
Sakamoto DaysRated ★ 4.0
Melo MovieRated ★ 3.5
MovingRated ★ 4.0
Shop of the LampRated ★ 4.5
Gangnam B-SideRated ★ 3.0
High CookieRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 3.5
The 8 ShowRated ★ 3.5
Parasyte: The GreyRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
Lovestruck in the CityRated ★ 3.5
The Office Blind DateRated ★ 3.5