Movies
Ratings
357
Ford v FerrariRated ★ 3.5
Premium RushRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 3.5
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 4.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
Bird BoxRated ★ 4.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 3.0
Now Is GoodRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
SplitRated ★ 4.0
MasterRated ★ 4.0
We Bought a ZooRated ★ 4.5
DeadpoolRated ★ 3.5
Spirits' HomecomingRated ★ 4.0