Movies
Ratings
460
Sin CityRated ★ 4.5
Jackie BrownRated ★ 4.0
The Hateful EightRated ★ 4.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.5
Inglourious BasterdsRated ★ 4.5
DesperadoRated ★ 2.5
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 4.5
Reservoir DogsRated ★ 3.5
Death ProofRated ★ 4.0
The Devil's BackboneRated ★ 3.5
HellboyRated ★ 4.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 3.5
IncendiesRated ★ 4.0
Pulp FictionRated ★ 4.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 5.0
Radio StarRated ★ 2.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
OasisRated ★ 3.0
Big FishRated ★ 5.0
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 3.5