Movies
Ratings
81
SinnersRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.0
Paris, TexasRated ★ 3.0
Dior and IRated ★ 3.5
StalkerRated ★ 3.5
Annie HallRated ★ 3.0
The WhaleRated ★ 3.0
Nouvelle VagueRated ★ 4.0
ChinatownRated ★ 3.5- TaxRated ★ 3.5
Esper's LightRated ★ 3.0
It Was Just an AccidentRated ★ 3.5
QueerRated ★ 4.5
Bring Him Down To A Portable SizeRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Two Seasons, Two StrangersRated ★ 4.0
The Final PieceRated ★ 3.5
You Burn MeRated ★ 3.0
MisericordiaRated ★ 4.0