Movies
Ratings
153
ShrekRated ★ 3.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 4.5
The Man from NowhereRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 2.0
Night at the MuseumRated ★ 3.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 4.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 1.5
The HostRated ★ 4.0
The Man from EarthRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.5
PonyoRated ★ 3.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.5