Movies
Ratings
205
UsRated ★ 2.5
Godzilla: King of the MonstersRated ★ 3.5
The Perfect DateRated ★ 2.5
MotherRated ★ 3.5
MoanaRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0
The PurgeRated ★ 3.0
Pokemon Detective PikachuRated ★ 3.0
Miss & Mrs. CopsRated ★ 2.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
RoomRated ★ 3.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 3.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 4.0
Sex and the CityRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 4.0
The Kissing BoothRated ★ 3.0
CocoRated ★ 5.0