Movies
Ratings
70
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Thelma & LouiseRated ★ 4.5
The Blair Witch ProjectRated ★ 2.0
Last MileRated ★ 3.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 5.0
MonsterRated ★ 4.0
Look BackRated ★ 4.5- BirthmarkRated ★ 4.5
WickedRated ★ 3.5
Concerning My DaughterRated ★ 4.0- SandstormRated ★ 4.5
- The NapeRated ★ 4.0
- Jumping ClubRated ★ 3.5
- Making a Map About Invisible MountainRated ★ 4.5
- Ghwa the Last NameRated ★ 5.0
The FavouriteRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Love Lies BleedingRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 4.0