Movies
Ratings
92
The ChorusRated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 4.5
The Devil Wears PradaRated ★ 3.0
Princes and PrincessesRated ★ 1.0
Ever After: A Cinderella StoryRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 3.0
L: Change the WorldRated ★ 4.0
Home Alone 3Rated ★ 4.0
HerculesRated ★ 3.0
HairsprayRated ★ 3.0
Freaky FridayRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 3.0
Sleeping BeautyRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 3.0
The Little Mermaid II: Return to the SeaRated ★ 3.0
Liar Game: RebornRated ★ 3.0