Titles you rated
SpotlightRated ★ 3.5
Before SunriseRated ★ 3.0
Hector and the Search for HappinessRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 5.0
LooperRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
Don't BreatheRated ★ 1.5
Confidential AssignmentRated ★ 2.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 5.0
A Moment to RememberRated ★ 4.0
FriendRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0