Movies
Ratings
101
The ChorusRated ★ 4.0
Baby and MeRated ★ 3.5
The HelpRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 4.5
FlippedRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 5.0
A Girl at My DoorRated ★ 4.5
Hide and SeekRated ★ 3.0
Perfect GameRated ★ 4.5
Voice of a MurdererRated ★ 4.5
GloveRated ★ 5.0
Happiness for SaleRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 3.0
Miss GrannyRated ★ 5.0
A Wedding InvitationRated ★ 5.0
HairsprayRated ★ 5.0
TraffickersRated ★ 4.0
Blood and TiesRated ★ 4.0