Titles you rated
Miss & Mrs. CopsRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
Die HardRated ★ 4.0
ExtractionRated ★ 3.5
A Better TomorrowRated ★ 3.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.5
Infernal Affairs IIIRated ★ 5.0
Infernal Affairs IIRated ★ 4.5
Infernal AffairsRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 5.0
Terminator GenisysRated ★ 4.0
Fantastic FourRated ★ 4.0
The HimalayasRated ★ 3.0
Hit-and-Run SquadRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.0
PunchRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
White House DownRated ★ 3.5