Series
Ratings
24
PSYCHO-PASSRated ★ 5.0- Black Rubber ShoesRated ★ 5.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 5.0
Ghost StoriesRated ★ 4.5
Slam DunkRated ★ 5.0
JumongRated ★ 4.0
H.I.TRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.5
PastaRated ★ 4.5
Assassination ClassroomRated ★ 4.0
White ChristmasRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 4.0- K-ON!Rated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 4.0
Kuroko's BasketballRated ★ 5.0
Kuroko's BasketballRated ★ 5.0