Titles you rated
White ChristmasRated ★ 3.5- Banana Actually Season 1Rated ★ 3.5
72 Seconds Season 2Rated ★ 4.0- 72 Seconds Season 1Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.0- The Ordinary Life of Ms. O Season 2Rated ★ 3.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.0- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5
Space Between: SunshowersRated ★ 3.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5