Titles you rated
The HeirsRated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
DoctorsRated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0
Bad Guys: Vile CityRated ★ 3.0
A Poem A DayRated ★ 3.5
VigilanteRated ★ 4.0
Are You Human?Rated ★ 3.5
Tomorrow with YouRated ★ 3.0
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 4.0
My Secret TerriusRated ★ 3.5
Oh My VenusRated ★ 3.5
High School King of SavvyRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 4.5
Five EnoughRated ★ 3.5
My Golden LifeRated ★ 4.0
Still 17Rated ★ 4.0
Hymn of DeathRated ★ 5.0
Angel's Last Mission: LoveRated ★ 4.0