Movies
Ratings
223
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
MementoRated ★ 0.5
Tokyo SonataRated ★ 0.5
The Boy and the BeastRated ★ 1.0
WinchesterRated ★ 2.5
GirlHouseRated ★ 3.0
Berlin SyndromeRated ★ 4.0
Brahms The Boy IIRated ★ 2.0
Tale of TalesRated ★ 1.0
KristyRated ★ 3.0
AssimilateRated ★ 1.0
BloodworkRated ★ 2.0
Underworld: Rise of the LycansRated ★ 3.5
The ResidentRated ★ 4.0
Better Watch OutRated ★ 4.0
SanctumRated ★ 3.5
Monster PartyRated ★ 2.5
MindhuntersRated ★ 4.5
The DarkRated ★ 1.5
The BabadookRated ★ 2.0