Movies
Ratings
119
Django UnchainedRated ★ 5.0
MementoRated ★ 4.0
Raiders of the Lost ArkRated ★ 4.0
The Usual SuspectsRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
Se7enRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 5.0
Seven SamuraiRated ★ 5.0
Pulp FictionRated ★ 4.0
The Last GodfatherRated ★ 1.0
Miracle on 1st StreetRated ★ 3.0
August RushRated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 1.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0
Eagle EyeRated ★ 2.0
Taken 2Rated ★ 2.0
SkyfallRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 3.0
Another Public EnemyRated ★ 4.0