Movies
Ratings
181
PompeiiRated ★ 4.0
Chicken RunRated ★ 4.0
Cheaper by the Dozen 2Rated ★ 4.0
A Cinderella StoryRated ★ 4.0
Nanny McPheeRated ★ 4.0
Alvin and the Chipmunks: The SqueakquelRated ★ 3.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
A Christmas CarolRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 4.0
Maundy ThursdayRated ★ 4.0
Girl by GirlRated ★ 2.0
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 3.0
The Garden of WordsRated ★ 4.0
AnastasiaRated ★ 3.0
Dead Poets SocietyRated ★ 3.0
The Lizzie McGuire MovieRated ★ 4.0
Cheaper by the DozenRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: The Curse of the Were-RabbitRated ★ 4.0
Too Beautiful to LieRated ★ 5.0
UpRated ★ 3.0