Series
Ratings
89- Men on a MissionRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 2.0
The Seven Deadly SinsRated ★ 4.0
Tokyo Ghoul: reRated ★ 1.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.5
Prison PlaybookRated ★ 5.0
Because This Is My First LifeRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 5.0
IRISRated ★ 5.0
A Man Called GodRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 5.0
IljimaeRated ★ 5.0
East of EdenRated ★ 5.0