Series
Ratings
20
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 3.0
Hotel Del LunaRated ★ 4.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.0
Crash Landing on YouRated ★ 4.0
Queen of TearsRated ★ 3.5
Racket BoysRated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 3.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 5.0
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 2.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 5.0- TorikoRated ★ 4.5
- TorikoRated ★ 4.5
TorikoRated ★ 4.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 4.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.5