Titles you rated
In the Mood for LoveRated ★ 4.5
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 3.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
Top GunRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
Belle: The Dragon and the Freckled PrincessRated ★ 3.5
ExtractionRated ★ 2.5
JokerRated ★ 4.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.5- Code Geass: Lelouch of the Rebellion - RebellionRated ★ 3.5
Code Geass: Lelouch of the Rebellion - EmperorRated ★ 4.0
Code Geass: Lelouch of the Rebellion - AwakeningRated ★ 3.5
PaprikaRated ★ 4.0
6 UndergroundRated ★ 3.5
Army of the DeadRated ★ 2.5
Night in ParadiseRated ★ 3.0
Sweet & SourRated ★ 2.5
LoganRated ★ 3.5